PŘÍRODNÍ / ČÍNSKÁ / MEDICÍNA

VYHLEDÁVÁNÍ PODLE POTÍŽÍ

LÉKAŘI PŘÍRODNÍ MEDICÍNY DOPORUČUJÍ 

RAKOVINA

RAKOVINA (NA VŠECHNY TYPY RAKOVIN)

Bylo už provedeno nespočet klinických testů, které prokázaly, že mediciální houby zesilují léčebný účinek chemoterapie a radioterapie. Díky tomu dochází k mnohem většímu zmenšení nádorů, u některých typů až o 2/3. Navíc, houby tlumí nežádoucí účinky konvenční léčby a také posilují a harmonizují celý organizmus. Užití mediciálních hub při chemoterapii nebo radioterapii konzultujte s ošetřujícím lékařem.

U všech typů rakovin doporučuje MUDr. Martin Dvořák užívat základní sadu, kterou tvoří mediciální houby REISHI TRITERPEN nebo REISHI + CORIOLUS a bylina CURCUMIN. K této sadě pak ještě většinou přidává, podle druhu nádoru, jednu mediciální houbu navíc.


REISHI TRIPERTEN

Pouze Reishi Triperten dokáže díky většímu množství tripertenů a ideálnímu poměru účinných látek vyburcovat protinádorovou imunitu na maximální obrátky, což je důležité hlavně na počátku léčby. Triperteny také působí jako přírodní cytostatika proti nádorovým buňkám, energetizují organizmus a dodávají mu sílu pro boj s nemocí.

Obsahuje min. 20% polysacharidů a 10% tripertenů

DÁVKOVÁNÍ

U všech typů rakovin se doporučuje 1 tobolka ráno a 1 tobolka navečer. Po vypotřebování jednoho balení (90 tobolek) Reishi Triperten se přechází na Reishi s 30% polysacharidů.

MUDr. Martin Dvořák doporučuje po pěti dnech užívání, udělat dvoudenní přestávku. Jedno balení pak vydrží až 9 týdnů. 

Triperteny vyburcují imunitu na maximum.


REISHI

V tradiční Čínské medicíně se Reishi používá pro své léčebné účinky již více jak 4.000 let. Výrazně podporuje protinádorovou imunitu, aktivuje a energetizuje celý organizmus. Krom toho mu dodává např. vitamíny, minerály, polysacharidy, ganoderany a další bioaktivní mikroživiny, které harmonizují organizmus, který tím uvádí zpět do ztracené rovnováhy. Podporuje apoptózu, což je přirozená buněčná sebevražda poškozených či nefunkčních buněk. Léčebné účinky Reishi i účinky ostatních mediciálních hub byly prokázány mnoha vědeckými studiemi.

Obsahuje min. 30% polysacharidů a 4% tripertenů.

DÁVKOVÁNÍ

U všech typů rakovin se doporučuje Reishi užívat až po vypotřebování jednoho balení Reishi Triperten. Dávkování zůstává stejné: 1 tobolka ráno a 1 tobolka navečer.

Podpora protinádorové imunity.


CORIOLUS

Je nejsilnějším likvidátorem rakovinových buněk i jakýchkoliv jiných (nepřátelské bakterie, chlamydie, viry, plísně, borélie apod.) co nemají v organizmu co dělat. V tom je ze všech mediciálních hub nejlepší. V lékárnách ale tuto, doslova zázračnou houbu neseženete, neboť se podle nařízení EU nesmí, jako doplněk stravy, prodávat. Pro své zvířecí miláčky si ji ale můžete objednat zde, jako veterinární přípravek.

Obsahuje min. 40% polysacharidů 

Téměř na celém světě se Coriolus s úspěchem používá k podpůrné přírodní léčbě rakoviny. Například v Korei a Japonsku ho na doporučení lékařů užívá okolo 80% nemocných. 

DÁVKOVÁNÍ

U všech typů rakovin doporučuje MUDr. Martin Dvořák 1 tobolku ráno, 2 tobolky odpoledne a 1 tobolku navečer.

Nejsilnější likvidátor rakovinových buněk.


CURCUMIN

Curcumin je žlutooranžové barvivo, které se získává z kořene kurkumy dlouhé. Je to silný antioxidant, který má výrazné protizánětlivé a protinádorové účinky. Z pohledu Čínské medicíny dokáže také rozbíjet blokády, což je u nádorů velmi důležitá vlastnost. Pro zvýšení vstřebatelnosti je v tobolce spolu s curcuminem také piperin (výtažek z černého pepře) a quercetin (přírodní barvivo - antioxidant, podporující srdce, cévní systém, vytrvalost a dlouhověkost.

DÁVKOVÁNÍ

Užívá se těsně po jídle s trochou tuku (ještě větší podpora vstřebatelnosti), 1 tobolka ráno a 1 tobolka večer.


Kliknutím na jakýkoliv obrázek, budete přesměrováni do e-shopu.

Rozbíjí blokády nádorů, podpora organizmu.

RAKOVINA PRSU, DĚLOHY, DĚLOŽNÍHO ČÍPKU, PROSTATY, MOČOVÉHO MĚCHÝŘE A PLIC 

Užívá se výše zmiňovaná základní sada + mediciální houba MAITAKE.

MAITAKE

Tato houba má silné protinádorové působení, zvláště v oblasti hrudníku a pánve. Podporuje obranyschopnost organizmu, který zároveň chrání proti toxickému působení, což je obzvláště důležité při chemoterapiích. Posiluje imunitu. 

Houba je také doporučována při únavě, nespavosti, podrážděnosti a psychické vyčerpanosti. Dále působí proti chronickým zánětům, má pozitivní účinek na cévy.

DÁVKOVÁNÍ: 1 tobolka ráno a 1 tobolka navečer

Působí hlavně v oblasti hrudníku a pánve.

RAKOVINA JATER A TLUSTÉHO STŘEVA

Užívá se výše zmiňovaná základní sada + mediciální houba CHAGA.

CHAGA

Používá se od pradávna v tradičním léčitelství a to nejen na Sibiři, v Číně a Japonsku, ale i v severní Americe a Africe. Má silné protizánětlivé a protirakovinové účinky, umí stabilizovat růst nádorů, zvláště v oblasti zažívacího traktu. Obsahuje spoustu vitamínů, minerálů, stopových prvků a dalších bioaktivních látek, které blahodárně působí na celý organizmus. Ten zároveň detoxikuje a vyživuje. 

Chaga je také silný adaptogen, který pomáhá tělu vyrovnat se se stresem, uklidňuje mysl a dodává mu energii.

DÁVKOVÁNÍ: 1 tobolka ráno a 1 tobolka navečer

Působí hlavně v oblasti zažívacího systému.

RAKOVINA ŽALUDKU A JÍCNU

Užívá se výše zmiňovaná základní sada + mediciální houba HERICUM.

HERICUM

Mediciální houba Hericum působí převážně proti nádorům horní a střední části trávícího traktu, někdy i jater. Harmonizuje a zklidňuje žaludek a ochraňuje sliznice. Proto se také užívá např. při pálení žáhy, při žaludečních vředech, gastritidách a helicobacter pyliri. Podporuje mozek při různých neurologických problémech.

DÁVKOVÁNÍ

1 tobolka ráno a 1 tobolka navečer

Působí hlavně proti rakovině žaludku a jícnu.

RAKOVINA LYMFATICKÉHO SYSTÉMU, RAKOVINA KOSTI a LEUKÉMIE 

Rakovina lymfatického systému - užívá se výše zmiňovaná základní sada + mediciální houba AGARICUS, která se po 2 měsících nahradí houbou Chaga.

Rakovina kosti (osteosarkom) - užívá se výše zmiňovaná základní sada + mediciální houba AGARICUS, která se po 2 měsících nahradí houbou Maitake.

Leukémie - užívá se výše zmiňovaná základní sada + mediciální houba AGARICUS, která se po 2 měsících nahradí Curcuminem.

AGARICUS (30% polysacharidů) má výrazné protirakovinové a imunomodulační účinky, zejména při léčbě leukémií a lymfomů. Pro jeho obzvláště silný efekt se může bez přerušení užívat maximálně 2 měsíce.

DÁVKOVÁNÍ: 1 tobolka ráno a 1 tobolka navečer, maximálně 2 měsíce

Obzvláště silný efekt u leukémie a lymfomů.

Silné zeleninové a masové vývary, v kterých se vařila kůže, šlachy a morkové kosti, by měl onkologický pacient jíst každý den.

DŮLEŽITÉ

  • Všechny mediciální houby se užívají na lačno nebo min. půl hodiny před jídlem, či hodinu po něm. Ten samý odstup se dodržuje i od léků.
  • Po každých pěti dnech užívání se doporučuje udělat dvoudenní přestávku. Po tříměsíčním užívání pak týdenní přestávku.
  • Při rakovině je nutné zvýšit příjem vitamínů C a D3+K2. Vitamín C podporuje vstřebávání mediciálních hub.
  • Všechny zde uváděné kombinace je nutné užívat ještě 3 měsíce po ukončení léčby.
  • Po vyléčení se doporučuje 1x až 2x za rok provést preventivní kůru.
  • Samotné mediciální houby většinou k uzdravení nestačí a proto se přírodní léčba také orientuje na přirozenou zásadotvornou stravu, odkyselení a detoxikaci. Bez povšimnutí nezůstávají ani psychosomatické příčiny onemocnění. Je potřeba se věnovat svému rozvoji a učit se SEBELÁSCE. 


Chcete vědět, jaké domácí léčebné postupy doporučují onkologickým pacientům lékaři přírodní medicíny, aby zvýšili šanci na své úspěšné a trvalé uzdravení? Jakou stravu, jaký vitamín C, či jaké koupele doporučují?

Pak vám určitě nesmí chybět ojedinělá kniha v podobě e-booku: JAK LÉČÍ RAKOVINU LÉKAŘI PŘÍRODNÍ MEDICÍNY. 

Více informací o knize, kde si ji také můžete objednat, najdete ZDE.