JAK VLASTNÍM PŘIČINĚNÍM PODPOŘIT ONKOLOGICKOU LÉČBU


Praktický a ucelený průvodce k domácí podpůrné léčbě rakoviny, tak jak ji doporučují diplomovaní lékaři přírodní medicíny.

Nemocní, kteří podporují základní léčbu tou přírodní, mají přibližně 3 x vyšší léčebnou úspěšnost s minimálním nebo žádným návratem onemocnění.


450,00 Kč

Podle statistik se v ČR 80 % vyléčených pacientů potýká s opětovným onemocněním rakovinou nebo onemocní jinou velmi závažnou chorobou. 

A přitom tomu tak nemusí být!


Podle zahraničních lékařů, specializujících se na alternativní přírodní léčbu, lze rizika spojená s konvenční léčbou výrazně minimalizovat přírodní cestou. Stačí, když pacient nebude pasivní, ale bude se na svém ozdravném procesu aktivně spolupodílet. Pomocí přirozené zásadotvorné stravy, nápojů, bylinek, potravinových doplňků, enzymů, koupelí a dalších prostředků může své tělo podpořit, aby bylo schopno bojovat proti rakovině i proti nežádoucím účinkům konvenční léčby svými vlastními silami. 

 

Zjistěte, jak léčí rakovinu na některých německých, švýcarských nebo mexických klinikách, které mohou zcela oficiálně používat i alternativní přírodní způsoby léčby. 

Zjistěte, jakou domácí přírodní léčbu svým pacientům doporučují lékaři přírodních terapií 
(Zusatzbezeichnung Arzt fur Naturheilverfahren)


ZAHRANIČNÍ LÉKAŘI, KTEŘÍ SE ORIENTUJÍ NA ALTERNATIVNÍ A KOMPLEMENTÁRNÍ MEDICÍNU, MAJÍ SKVĚLÉ VÝSLEDKY. 
U SVÝCH PACIENTŮ ZVYŠUJÍ MÍRU PŘEŽITÍ AŽ O 300 %.  


Pomocí skript se naučíte:

  • jaké příčiny stojí za prudkým nárůstem onkologických onemocnění - otrávené životní prostředí,  průmyslově vyráběné nápoje a strava, špatný životní styl, psychosomatické příčiny, stres 
  • jak lze tyto příčiny pomocí přirozené stravy, potravinových doplňků, bylinek, čajů, koupelí nebo dechových cvičení  podle lékařů přírodní medicíny odstranit
  • jaké metody používají k šetrnému pročištění organizmu   
  • jak a čím odkyselují organizmus - zásadotvornými nápoji a stravou, jedlou sodou, odkyselujícími přípravky, koupelemi, správným dýcháním apod. (kdy a jak odkyselovat, dávkování, měření pH moče apod.)  
  • jak a čím podporují imunitní systém, aby se pacientům nemusela zbytečně přerušovat léčba - přirozenou stravou, vitamínem C (různé formy vitamínu C, jak užívat velké dávky, askorbáty, výroba askorbátu apod.), vitamínem D, kolostrem, vitálníma houbama, aloe verou apod.), pročištěním střev...
  • jak léčí rakovinu za pomoci vitamínu B 17 (injekční a tabletová forma vitamínu, dávkování)
  • a mnoho dalšího.


  Skripta:

  Jsou srozumitelně sepsaná a přehledná, obdržíte je ve formátu pdf. Po přečtení skript budete vědět, jaké přírodní postupy a prostředky podle lékařů přírodní medicíny zvyšují úspěšnost léčby s minimálním návratem onemocnění. 


  Způsob dopravy:

  Při objednávání uveďte "osobní odběr".


  Pokud dáváte přednost online kurzu přes Skype nebo Facebook, s možností o dané problematice přímo diskutovat, objednejte se do kurzu Z D E. Jakmile obdržíme vaši objednávku, budeme vás v co nejbližší době kontaktovat ohledně domluvy termínu. 

  Stejná témata, ale zasazená do kontextu chronických onemocnění, najdete ve skriptech:
  JAK LÉČÍ CHRONICKÁ ONEMOCNĚNÍ LÉKAŘI PŘÍRODNÍ MEDICÍNY