JAK LÉČÍ RAKOVINU LÉKAŘI PŘÍRODNÍ MEDICÍNY

aneb

jaké domácí léčebné postupy doporučují svým pacientům, aby zvýšili šanci na své úspěšné uzdravení. 

550,00 Kč

Podle statistik se v ČR 80 % vyléčených pacientů potýká s opětovným onemocněním rakovinou nebo onemocní jinou velmi závažnou chorobou. 

A přitom tomu tak nemusí být!


Podle zahraničních lékařů, specializujících se na alternativní přírodní léčbu, lze rizika spojená s konvenční léčbou výrazně minimalizovat přírodní cestou. Stačí, když pacient nebude pasivní, ale bude se na svém ozdravném procesu aktivně spolupodílet. Pomocí přirozené zásadotvorné stravy, nápojů, bylinek, potravinových doplňků, enzymů, koupelí a dalších prostředků může své tělo podpořit, aby bylo schopno bojovat proti nádorovému onemocnění i proti nežádoucím účinkům konvenční léčby svými vlastními silami. 

 

Zjistěte, jak léčí rakovinu na některých německých, švýcarských nebo mexických klinikách, které mohou zcela oficiálně používat i alternativní přírodní způsoby léčby. 

Zjistěte, co všechno svým pacientům doporučují lékaři přírodních terapií 
(Zusatzbezeichnung Arzt fur Naturheilverfahren)


ZAHRANIČNÍ LÉKAŘI, KTEŘÍ SE ORIENTUJÍ NA ALTERNATIVNÍ A KOMPLEMENTÁRNÍ MEDICÍNU, MAJÍ SKVĚLÉ VÝSLEDKY. 
U SVÝCH PACIENTŮ ZVYŠUJÍ MÍRU PŘEŽITÍ AŽ O 300 %.  


V online kurzu se naučíte:

  • jaké příčiny stojí za prudkým nárůstem onkologických onemocnění - otrávené životní prostředí,  průmyslově vyráběné nápoje a strava, špatný životní styl, psychosomatické příčiny, stres 
  • jak lze tyto příčiny pomocí přirozené stravy, potravinových doplňků, bylinek, čajů, koupelí nebo dechových cvičení  podle lékařů přírodní medicíny odstranit
  • jaké metody používají k šetrnému pročištění organizmu   
  • jak a čím odkyselují organizmus - zásadotvornými nápoji a stravou, jedlou sodou, odkyselujícími přípravky, koupelemi apod. (kdy a jak odkyselovat, dávkování, měření pH moče apod.)   
  • jak a čím podporují imunitní systém, aby se pacientům nemusela zbytečně přerušovat léčba - přirozenou stravou, vitamínem C (různé formy vitamínu C, jak užívat velké dávky, askorbáty, výroba askorbátu apod.), vitamínem D, kolostrem, mediciálníma houbama, aloe verou apod.), pročištěním střev...
  • jak léčí rakovinu za pomoci vitamínu B 17
  • a mnoho dalšího.


  Online kurz obsahuje:

  Srozumitelně sepsaná a přehledná školicí skripta "Jak léčí rakovinu lékaři přírodní medicíny" ve formátu pdf. Po absolvování kurzu budete vědět, jaké přírodní postupy a prostředky podle lékařů přírodní medicíny zvyšují úspěšnost léčby s minimálním návratem onemocnění. 


  Termín zahájení kurzu:

  Nejpozději následující den po připsání kurzovného na náš účet obdržíte na e-mail (který jste uvedli do objednávky) přístupový link do vzdělávací sekce, kde najdete ke stažení váš vzdělávací kurz.


  Způsob dopravy:

  Uveďte "osobní odběr".


  Pokud dáváte přednost osobnímu kontaktu s možností o dané problematice přímo diskutovat, objednejte se do kurzu naživo Z D E. Jakmile obdržíme vaši objednávku, budeme vás v co nejbližší době kontaktovat ohledně domluvy termínu. 

  Stejná témata, ale zasazená do kontextu chronických onemocnění, najdete v kurzu:
  JAK LÉČÍ CHRONICKÁ ONEMOCNĚNÍ LÉKAŘI PŘÍRODNÍ MEDICÍNY