AGARICUS, 30% polysacharidů, vegan

90 tobolek po 500 mg extraktu

690,00 Kč

UŽÍVÁNÍ

Běžná dávka: 1 až 3 kapsle denně
Zvýšená dávka: 4 až 6 kapslí denně
Při rakovině lymfatického systému a leukemie: 2 kapsle denně spolu se základní sadou Začínám. Po vypotřebování jednoho balení se Agaricus, u rakoviny lymfatického systému, nahradí za houbu Chaga, u leukémie se nahradí za Curcumin. Po vypotřebování lze opět přejít na Agaricus a tak se to opakuje pořád dokola.

Kapsle užívejte na lačno nebo min. 30 minut před jídlem či 60 minut po jídle, zapíjejte čistou nebo vodíkovou vodou či slabým zeleným čajem. Doporučujeme užívat vždy 5 dní a 2 dny vynechat.
Při užívání jakýchkoliv vitálních hub doporučujeme zvýšit příjem vitamínu C, zvýší se tím vstřebatelnost účinných látek. 

SLOŽENÍ v 1 kapsli

Agaricus, žampion mandlový, Agaricus blazei Murill, min. 30% polysacharidů, 100% čistý extrakt - 500mg, bez pomocných látek, aditiv a konzervantů. 

UPOZORNĚNÍ

Produkt není určen pro děti do 3 let, pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje lepek, konzervační látky, barviva ani cukr. Skladujte v temnu a suchu.