ZÁKLADNÍ SADA ZAČÍNÁM

Tato cenově zvýhodněná sada vystačí na 9 týdnů (to je cca 1550 Kč na měsíc).

Tuto základní sadu doporučují svým onkologickým pacientům, lékaři Čínské medicíny.

3 250,00 Kč

Tyto vitální houby (slovo mediciální se již nesmí používat) a curcumin doporučují svým pacientům lékaři Čínské medicíny.

UŽÍVÁNÍ:

REISHI TRIPERTEN
1 tobolka ráno a večer.         1 - 0 - 1        Po vypotřebování jednoho balení se přechází na Reishi 30% polysacharidů.

CORIOLUS
Lékaři Čínské medicíny doporučují 1 tobolku ráno, 2 odpoledne a 1 večer       1 - 2 - 1

CURCUMIN
1 tobolka ráno a večer.      1 - 0 - 1 

Při užívání jakýchkoliv vitálních hub doporučujeme zvýšit příjem vitamínu C, zvýší se tím vstřebatelnost účinných látek. 

UPOZORNĚNÍ

Tuto základní sadu nemůžeme nabízet onkologickým pacientům, neboť obsahuje vysoce účinnou vitální houbu Coriolus, která se na základě vyhlášky EU nesmí jako doplněk stravy prodávat, a to i přesto, že v Japonsku a Koreji tuto houbu na doporučení lékařů užívá 80% onkologických pacientů. Tuto základní sadu ale nabízíme jako veterinární přípravek pro vaše zvířecí miláčky. 

Reishi Triperten a Curcumin lze běžně užívat, nejsou však určeny dětem do 3 let, pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkty neslouží jako náhrada pestré stravy. Neobsahují lepek, konzervační látky, barviva ani cukr. Skladujte je v temnu a suchu.