1  APOKALYPSA UŽ ZAČALA

13.05.2020

Ne, nemám na mysli koronavirus, kterému u nás podlehlo od začátku roku do konce dubna 2020, tedy za 4 měsíce, asi 260 lidí, ale mám na mysli rakovinu, na kterou za stejné období v naší zemi, zemřelo přibližně 10.000 nemocných. 

Na vedlejší účinky léčby nebo jiná, i infekční onemocnění (třeba koronavirus) pak v důsledku oslabené a poškozené imunity, zemře následně dalších tisíce lidí. A těm, co přežijí, se po čase rakovina většinou vrátí.

Jsme ještě homo sapiens nebo už homo degenero?
Jsme ještě homo sapiens nebo už homo degenero?

Podle ročenek Ústavu zdravotnických informací a statistiky ČR bylo u nás v roce 1965 léčeno 27.000 onkologických pacientů. V současné době se v ČR na toto závažné civilizační onemocnění oficiálně léčí přes 600 tisíc pacientů, některé zdroje ale uvádí až 1 milion pacientů. 

Dřív byla rakovina vzácným onemocněním a dnes ji za život dostane každý třetí člověk. A podle prognóz to bude v roce 2030 už každý druhý člověk. 

A co v roce 2040? 

Tento strmý nárust se netýká jen onkologického onemocnění, ale téměř všech závažných civilizačních chorob. A není to rozhodně věkem, neboť na civilizační choroby trpí čím dál více mladých lidí, včetně malých dětí.

Proč dochází k tak obrovskému nárustu těchto chorob a proč vznikají další, když se neustále zkvalitňuje lékařská péče, vznikají nové léky a spotřeba léčiv stále stoupá?

Protože léky ani operace neodstraňují příčiny onemocnění.


POKUD SI TO LIDÉ NEUVĚDOMÍ A NEPŘEVEZMOU ZA SEBE A SVÉ ZDRAVÍ ZODPOVĚDNOST, JAK BUDE VYPADAT CIVILIZOVANÝ SVĚT V ROCE 2040?


A co vy, uvědomujete si to?

E-BOOK ZDARMA

VITAMÍN B 17 ANEB CO DOPORUČUJÍ LÉKAŘI PŘÍRODNÍ MEDICÍNY K PREVENCI ONKOLOGICKÉHO ONEMOCNĚNÍ 


V současné době je v ČR přibližně jeden milion onkologicky nemocných pacientů. Většině těm, co přežijí, se po nějaké době rakovina opět vrátí.

TAK TOMU ALE NEMUSÍ BÝT.

"Zjistili jsme, že pro prevenci onemocnění a jeho opětovného návratu neexistuje nic účinnějšího než vitamín B 17"
Dr. Francisco Contreras, ředitel a prezident Oasis of Hope Hospital

Podle lékařů přírodní medicíny, usmrcuje vitamín B 17 pouze rakovinové buňky, zatímco ty zdravé nechává zcela bez povšimnutí. Více o tomto vitamínu - kde ho např. seženete v nejčistší podobě a jak ho správně dávkovat se dozvíte v e-booku VITAMÍN B17.

Chcete-li si zdarma stáhnout tento e-book nebo dostávat zajímavé články o přírodní medicíně a osobnostním rozvoji, vyplňte objednávkový formulář a klikněte na tlačítko chci zdarma e-book.


Po kliknutí na tlačítko, budete přesměrování na stránku, kde si můžete e-book ihned stáhnout.

Kliknutím na CHCI ZDARMA E-BOOK vyjadřujete svůj souhlas se zpracováním osobních údajů podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z České a Evropské legislativy.