PORAĎTE SE ZDARMA S LÉKAŘEM

Vámi vybraný lékař specialista individuálně posoudí váš zdravotní problém a navrhne vám "na míru" to nejlepší řešení + přírodní certifikované produkty LR z Německa. Proč z Německa?

Podle německého zákonodárství musí doplňky stravy, které jsou vyrobené v Německu, obsahovat vše, co výrobce uvádí v jejich složení i na obalu výrobku. Podle českého zákonodárství tak tomu ale není, a proto je většina doplňků stravy v ČR minimálně účinných nebo neúčinkují vůbec.  

Německé doplňky stravy navíc obdržíte přímo domů nebo na vámi zvolené výdejní místo, to je bez jakýchkoliv zprostředkovatelů nebo překupníků. Doplňky jsou 100 % účinné, výrazným způsobem podporují organizmus i jeho samoléčebné schopnosti a to bez jakýchkoliv nežádoucích účinků. 


VYBERTE SI SVÉHO LÉKAŘE A ZAŠLETE MU SVŮJ DOTAZ

Formulář pro vašeho lékaře najdete na konci tohoto seznamu. 

Prosíme, vyplňte všechna povinná pole a zvolte jméno lékaře, kterému chcete dotaz odeslat. Máte také možnost připojit (nahrát) k němu lékařskou zprávu. Stačí kliknout na ikonku se šipkou a vybrat soubor se zprávou z vašeho počítače. Maximální limit souboru je 2 MB. Po odeslání formuláře obdržíte písemnou odpověď od vámi vybraného lékaře do cca pěti pracovních dnů, a to na e-mail, který jste uvedli ve formuláři.

FORMULÁŘ PRO VAŠEHO LÉKAŘE

Zde vyplňte vaše údaje nebo uveďte údaje osoby, na kterou se dotazujete.