PORAĎTE SE ZDARMA S LÉKAŘEM 
ODBORNÍKEM NA PŘÍRODNÍ PODPŮRNOU LÉČBU

Léčíte se 5, 10, 20, nebo i 30 let a váš zdravotní stav se stále nelepší... nebo se dokonce zhoršuje, přestože poctivě užíváte léky? Už vás nebaví neustále chodit jen po doktorech nebo každý den žít v obavách a bolestech?

Rádi byste to změnili, ale nevíte jak? Nebo to víte, ale máte obavy, že navrhovaná podpůrná (doplňková) léčba a přidružené přírodní doplňky stravy nebudou dostatečně účinné, nebo že by mohly negativně ovlivnit výsledky vaší stávající léčby? Přemýšlíte, že by přípravky nemuseli být kompatibilní s léky, které již užíváte?

Naprosto vás chápu, obávat se ale nemusíte.

Je tu totiž pro vás lékařská poradna, která disponuje týmem zkušených a uznávaných odborníků, kteří se specializují na integraci přírodních metod do tradiční konvenční léčby.

JAKÉ VÝHODY VÁM PŘINESE LÉKAŘSKÁ PORADNA? CO ZÍSKÁTE?

  • Jistotu, že zvolený léčebný postup i doplňky stravy nepůjdou proti vaší současné konvenční léčbě, ale naopak ji výrazným způsobem podpoří, stejně jako efektivně podpoří přirozené samoléčebné schopnosti vašeho těla.
  • Jistotu, že doporučené doplňky stravy jsou bezpečné, patří mezi nejkvalitnější v Evropě, jsou atestované a pravidelně kontrolované nezávislými testovacími institucemi SGS Institut Fresenius a IASC, a přesně cílí na vaše konkrétní zdravotní problémy. Jistotu, že doplňky stravy obsahují skutečně to, co jejich německý výrobce uvádí v jejich složení i na obalu výrobku.
  • Podporu lékařů specializujících se na přírodní podpůrnou (doplňkovou) léčbu, kteří mají hluboké porozumění i ke konvenčním léčebným metodám a někteří mají za sebou 30 let zkušeností s přírodními léčebnými postupy.
  • Možnost kdykoliv kontaktovat lékaře nejen kvůli vašim osobním zdravotním problémům, ale i kvůli zdraví vašich blízkých.

VYBERTE SI SVÉHO LÉKAŘE A ZAŠLETE MU SVŮJ DOTAZ

Po důkladném posouzení vašeho zdravotního stavu, včetně vaší aktuální léčby a medikace, vám vámi vybraný lékař osobně, diskrétně a zdarma připraví individuální plán podpůrné léčby s doplňky stravy, které budou uzpůsobeny jen vašim specifickým potřebám.

Je ale důležité zdůraznit, že tyto bezplatné služby se nabízí, vzhledem k vysokému pracovnímu vytížení lékařů, výhradně registrovaným uživatelům.

REGISTRACE

Registrace je zdarma, s tím, že jediným požadavkem je jednorázová objednávka vámi vybraných produktů v hodnotě min. 2 500 Kč. Po splnění této jediné podmínky již nebudete muset čelit žádným dalším požadavkům. 

Tento přístup má své opodstatnění!

Jeho cílem je od sebe oddělit ty, kteří to se svým zdravým myslí opravdu vážně, od těch, kteří jen celé roky sbírají informace od odborníků i laiků, ale svou podpůrnou léčbu nikdy nezačnou. Není rozumné vynakládat čas a energii na radu těm, kteří vlastně ze sebou ani nic dělat nechtějí, naopak je důležité se plně soustředit na ty, kteří mají jasné rozhodnutí podpořit své zdraví přírodními metodami a jsou také připraveni pro to něco udělat.

JAKÉ VÝHODY VÁM PŘINESE REGISTRACE? CO ZÍSKÁTE?

  • Budete moci kdykoliv bezplatně kontaktovat vámi vybraného lékaře a to telefonicky nebo písemně. Osobně doporučuji písemnou formu komunikace, neboť jedině ta umožňuje lékaři, na základě vámi poskytnutých údajů, stanovit vhodnou podpůrnou léčbu a určit nejvhodnější doplňky stravy a jejich správné dávkování. Navíc vám písemná forma komunikace poskytuje jedinečnou možnost přiložit soubory, např. dokumenty ve formátu Word, fotografie nebo skeny vašich lékařských zpráv apod.
  • exkluzivní slevovou kartu na 35 %
  • tištěný katalog doplňků pro zdraví a krásu od předního německého výrobce
  • lákavou nabídku ke spolupráci a detaily o karierních možnostech. Pokud vás ale nabídka spolupráce neosloví, můžete tištěné materiály jednoduše recyklovat. Spolupráce je totiž zcela dobrovolná.

Proto neztrácejte čas zbytečnými obavami a využijte všechny zde námi uváděné benefity, včetně bezplatné konzultace s lékaři - odborníky.

Pro více informací, co se týče lékařské poradny a registrace, mě kontaktujte e-mailem nebo telefonicky na: 774 545 722

Jsme zde, abychom vám pomohli na vaší cestě k uzdravení.