Vitamín D léčí covid

02.05.2021

Vitamín D podporuje imunitu - a to tak dobře, že s ním lze léčit i kovid. Pokud ale užíváte vitamín D v malém množství, tak nemá ty správné účinky a pokud jej nekombinujete s vitamínem K2, tak si zase zanášíte cévy vápníkem. Ve videu se dozvíte, který vitamín D je na našem trhu opravdu účinný a zároveň i bezpečný.

Vitamín D se nejen užívá proti řídnutí kostí, ale také významným způsobem podporuje imunitu - a to tak dobře, že s ním lze - podle španělské RCT studie, léčit i kovid. Ale pozor! Pokud užíváte vitamín D v malém množství, tak nemá ty správné dostačující účinky. A pokud jej nekombinujete s vitamínem K2, tak si zase zanášíte cévy vápníkem - což může mít pro vás v budoucnu fatální následky - v podobě srdečně-cévního onemocnění.

Chtěli byste tedy vědět, který vitamín D je na našem trhu opravdu účinný ... a zároveň i bezpečný?

Jak už jsme si řekli v úvodu, vitamín D dovede také léčit onemocnění kovid. Například u starších pacientů s těžkým průběhem onemocnění, snížil tento vitamín riziko hospitalizace na JIPce až 25x.

Oproti jiným vitamínům i doplňkům stravy - podporujících imunitu, má vitamín D jedno obrovské plus: dovede tlumit citokynovou bouři, a tak je - jako jediný z vitamínů vhodný i pro pacienty s těžkým průběhem onemocnění, kterým toto riziko hrozí.

Podle již zmiňované španělské studie se tedy jasně jeví, že dostatečná hladina vit. D v organismu hraje naprosto klíčovou roli jak v prevenci, tak i v léčbě (!) nákazy virem COVID.

Bohužel, drtivá většina obyvatelstva má katastrofální nedostatek tohoto vitamínu.

Ideálním řešením je tedy - alespoň hodinu denně pobývat na slunci, samozřejmě s minimálním zakrytím pokožky a bez UV opalovacích krémů. Protože to v našich zeměpisných podmínkách ale většinou není možné, je potřeba do organismu, vitamín D dodávat.

A jaké množství?

Lékaři přírodní medicíny doporučují užívat v zimě 5.000 jednotek, v létě pak 2.500 jednotek. Pokud ale budete některý den, delší dobu na sluníčku, tak vitamín D brát nemusíte.

Já osobně užívám vitamín D3 + K2 Vitality, který má nejen dostatečné množství vitamínu D3, ale k tomu i přesně odpovídající množství vitamínu K2, který působí proti kalcifikaci cév i měkkých tkání.

Za velmi přijatelnou cenu 280 Kč si ho pak objednávám v e-shopu Vitality, na který se dostanete i vy - po kliknutí na tento odkaz:

Pokud se vám video líbilo, dejte mu lajk a zapněte si sledování kanálu, ať vám v budoucnu neuniknou další videa o tom, jak žít zdravý a pohodový život, podle vašich představ a snů.

A ještě jedna rada na závěr:, ... nezaobírejte se nemocí, ale vždy myslete jen na své zdraví, v případě nemoci pak na své uzdravení ... Zaměřujte se tedy jen na to pozitivní, co vás těší a povznáší... protože to na co myslíte, si do svého života postupně přitahujete.

Přeji vám pevné a stálé zdraví.

Mějte se rádi a užívejte si života.

Obsah tohoto video materiálu má čistě informativní charakter a nenahrazuje lékařskou péči.