3  ZE VŠEHO NEJDŘÍVE SE MUSÍ PROČISTIT STŘEVA

16.09.2020

V minulém článku jste se dočetli, že za prudkým nárustem civilizačních chorob může především znečištěné životní prostředí a nutričně znehodnocená strava.

Znamená to, že pokud si chcete co nejdéle udržet své zdraví nebo byste chtěli zlepšit svůj zdravotní stav, je potřeba:

  • pravidelně pročišťovat střeva, minimálně 1x ročně, nejlépe na jaře
  • doplňovat do organizmu mikroživiny a to nejenom přirozenou stravou, ale také pomocí kvalitních doplňků stravy

ZE VŠEHO NEJDŘÍVE MUSÍTE PROČISTIT SVÁ STŘEVA. PROČ?

Pokud máte střevní trakt znečištěn (ještě nikdy jste si ho nepročišťovali), tak ze stravy, kterou jíte a z doplňků stravy, které užíváte, vstřebáte do organizmu asi 20% vitamínů, enzymů, minerálů a dalších životně důležitých mikroživin. Pokud jej pročistíte, vstřebáte okolo 80% mikroživin.


Takže tvrzení "jste to, co jíte" není zcela přesné. Více by se hodilo:

JSTE TO, CO VSTŘEBÁTE


A kolik toho vstřebáte i ze sebelepšího, mnohdy i drahého doplňku stravy, pokud jste napřed nepročistili svá střeva? Nejenže takto vyhazujete své peníze oknem, ale nadále zůstáváte podvyživeni a to i v případě nadváhy. 

NADVÁHA A CIVILIZAČNÍ CHOROBY  PŘEVÁŽNĚ VZNIKAJÍ ZE SILNĚ KALORICKÝCH JÍDEL A NÁPOJŮ, KTERÉ MAJÍ NADBYTEK SACHARIDŮ (cukrů), A KATASTROFÁLNÍ NEDOSTATEK MIKROŽIVIN. 

PROTO JE POTŘEBA ZAČÍT PROČIŠTĚNÍM STŘEV.

Je mnoho způsobů, jak střeva pročistit, např. klystýry, lněným semínkem, vlákninou, křemičitými gely apod. Každý z těchto způsobů má své výhody a nevýhody. Například křemičitý gel - konkrétně Sanogel (lze ho zakoupit v lékárnách) jako jediný nedráždí střevo a tak se dá podle lékařů přírodní medicíny použít i k očistě nemocných střev, např. při zánětlivém onemocnění, při rakovině střev či konečníku apod. To je bezesporu obrovská výhoda. Nevýhodou pak je, že gel musíte užít 2 hodiny před jídlem nebo po jídle a pro některé to může být i vyšší pořizovací cena. 

Chcete-li se o Enterosgelu dozvědět více nebo i o jiných metodách čištění, objednejte si online kurz:

"Jak léčí civilizační choroby lékaři přírodní medicíny"


UPOZORNĚNÍ

Nic v tomto článku není zamýšleno jako lékařská rada. Pro lékařskou diagnózu, radu a pomoc navštivte prosím svého lékaře.