VITAMÍN B 17

Podle Ústavu zdravotnických informací a statistiky ČR je v současné době v České republice přibližně jeden milion onkologicky nemocných a každým rokem jich o sto tisíc přibývá. Většině těch, co přežijí, se po nějaké době rakovina opět vrátí.

TAK TOMU ALE NEMUSÍ BÝT.

"Zjistili jsme, že pro prevenci onemocnění a jeho opětovného návratu neexistuje nic účinnějšího než vitamín B 17"         Dr. Francisco Contreras, ředitel, předseda a prezident Oasis of Hope Hospital

Dr. Francisco Contreras doporučuje v rámci prevence rakoviny minimálně 100 mg, vitamínu B 17 denně. Po onkologické léčbě pak doporučuje v rámci prevence návratu onemocnění 250 až 500 mg vitamínu B 17 denně.  

Bohužel, v ČR v doplňcích stravy žádný vitamín B 17 Laetril 500 mg nenajdete, tobolky obsahují pouze drť z meruňkových jader nebo je v nich jen nepatrná část (okolo 8 mg) tohoto vitamínu, který usmrcuje zhoubné buňky.  

TAK MALÁ DÁVKA ALE NEMÁ NA NIC VLIV, ANI NA PREVENCI. TO JE STEJNÉ, JAKO BYSTE NIC NEUŽÍVALI!

Proto jsem nesmírně rád, že vás mohu informovat o novém doplňku stravy, který jako jediný v ČR obsahuje skutečně čistý vitamín B 17 Laetril v 90 tobolkách po 50 mg a můžete si ho hned objednat na těchto webových stránkách.

NEJEDNÁ SE O ŽÁDNOU DRŤ, ALE O SKUTEČNÝ ČISTÝ VITAMÍN B 17 V MNOŽSTVÍ, KTERÉ POSTAČUJE NA ÚČINNOU PREVENCI ONKOLOGICKÉHO ONEMOCNĚNÍ. TENTO DOPLNĚK STRAVY JE VHODNÝ UŽÍVAT ZVLÁŠTĚ PO VYLÉČENÍ, KDY ZESLABENÉMU A TOXIKOVANÉMU ORGANIZMU HROZÍ OPĚTOVNÝ NÁVRAT NEMOCI!


Zdraví máte ve svých rukách!


Více podrobností o vitamínu B 17 se dozvíte v online kurzu, který si můžete ZDARMA stahnout zde.

Doplněk stravy Vitamín B 17 Amygdalin Vitality si pak můžete objednat zde: