JAK NA HOMOCYSTEIN

I v pozdním věku můžete být zdraví a vitální, pokud budete vědět, jak si snížit homocystein na neškodnou úroveň.

350,00 Kč

Přibližně 90% dospělé populace má zvýšený homocystein, což výrazně přispívá ke vzniku mnoha závažných civilizačních chorob, především srdečně-cévních. 
A přitom tomu tak nemusí být - k prevenci civilizačních chorob nebo ke zlepšení zdravotního stavu stačí jíst přirozenou stravu a užívat přesně stanovené dávky zcela obyčejných vitamínů, které snižují nebezpečně vysokou hladinu homocysteinu až k hranici absolutní bezpečnosti 6,4 qmol/l.

Při této hladině homocysteinu se téměř nevyskytují srdečně-cévní onemocnění (infarkt, mozková příhoda, plicní embólie apod.) ani ostatní civilizační choroby.       
MUDr. Karel Erben, Homocystein, civilizační choroby a biochemické zdraví, str. 74


V online kurzu se naučíte:

  • co je to homocystein 
  • jaká je jeho neškodná koncentrace podle MUDr. Karla Erbena a Dr. Barbary Miller 
  • které laboratoře homocystein měří 
  • jakými doplňky stravy homocystein efektivně snížíte 
  • jak na správné dávkování doplňků s ohledem na naměřenou koncentraci homocysteinu 
  • co dělat, aby vám hladina homocysteinu nezačala znovu stoupat 
  • kdy je potřeba zajít na kontrolní měření 
  • a mnoho dalšího.


Online kurz obsahuje:

Srozumitelně sepsaná a přehledná školicí skripta "Jak na homocystein" ve formátu pdf. Po absolvování kurzu budete vědět, kam si zajít změřit hodnoty homocysteinu a jak si jeho koncentraci snížit na neškodnou úroveň. 

Termín zahájení kurzu: 

Nejpozději následující den po připsání kurzovného na náš účet obdržíte na e-mail (který jste uvedli do objednávky) přístupový link do vzdělávací sekce, kde najdete ke stažení váš vzdělávací kurz. 


Způsob dopravy:

Uveďte "osobní odběr".


Pokud dáváte přednost osobnímu kontaktu s možností o dané problematice přímo diskutovat, objednejte se do kurzu naživo Z D E. Jakmile obdržíme vaši objednávku, budeme vás v co nejbližší době kontaktovat ohledně domluvy termínu.