JAK NA KORONAVIRUS, CHŘIPKU A OSTATNÍ INFEKČNÍ CHOROBY

Online vzdělávací kurz ve kterém se dozvíte, jak se pomocí přirozené stravy a doplňků stravy posílí imunita, neboť je to právě ona, která nakonec rozhodne, zda infekční chorobou onemocníte či ne, a v případě nákazy i o tom, zda-ji podlehnete nebo se uzdravíte. 

150,00 Kč

V minulosti jsem velmi často trpěl na nemoci z nachlazení, chřipku jsem míval i několikrát do roka. Od doby, co jsem začal 
na doporučení MUDr. Karla Erbena pravidelně posilovat imunitu a snížil si nebezpečně vysokou hladinu homocysteinu, jsem už ani jednou nebyl nemocný. Tato životní zkušenost mě přesvědčila o tom, že nejlepší prevencí proti všem infekčním onemocněním, je mít silný a vyrovnaný imunitní systémje potřeba ale o něj pečovat. 


V online kurzu se naučíte:

  • jak na infekční choroby pomocí přirozené stravy
  • jak na infekční choroby pomocí doplňků stravy
  • jak ovlivňuje pH organizmu imunitu
  • jak ovlivňují střeva a homocystein imunitu

Jako bonus se dozvíte něco o vitamínu B 17, který používají k léčbě rakoviny někteří alternativní lékaři.


Online kurz obsahuje

Srozumitelně sepsaná a přehledná školicí skripta "Jak na koronavirus, chřipku a ostatní infekční choroby" ve formátu pdf. Po absolvování kurzu budete vědět, čím a jak efektivně podpořit svoji imunitu a tím minimalizovat riziko jakékoliv infekční nákazy.


Termín zahájení kurzu

Nejpozději následující den po připsání kurzovného na náš účet obdržíte na e-mail (který jste uvedli do objednávky) přístupový link do vzdělávací sekce, kde najdete ke stažení váš vzdělávací kurz.