5  NEBOJTE SE KORONAVIRU  část druhá

14.10.2020

Nejlepší ochranou proti nepřátelským bakteriím a virům je silný a vyrovnaný imunitní systém. Bude to totiž on, kdo nakonec rozhodne o tom, zda se infekční chorobou nakazíte či ne a v případě nákazy i o tom, zda onemocníte, a pokud ano, tak zda nemoci podlehnete nebo se bez jakýchkoliv problémů rychle uzdravíte. 

NEJLEPŠÍ PREVENCE - SILNÁ A VYROVNANÁ IMUNITA

Je však potřeba o ni pečovat.


FAKTA

Pravidelné užívání 1000 mg vitamínu C denně, snižuje riziko infekční nákazy až o 68%.

Toto riziko dále snižuje přirozená strava, která obsahuje až 40x více vitamínu C, než strava průmyslová, kde v podstatě žádný vitamín C není.

Nejlepší formou vitamínu C je askorbát (askorban) sodný, vápenatý nebo hořečnatý. Askorbát vápenatý vám do těla dodá i organický vápník a najdete jej např. v doplňku stravy:

C + Med Vitality

Pro větší vstřebatelnost a využitelnost vitamínu C, se v doplňku vyskytuje ještě manuka med, bioflavonidy a šípek. 

Pokud toto všechno rozpustíte v domácím smoothies nebo 100% šťávě (nejlépe rajčatové), zvýšíte biologickou dostupnost vitamínu C ještě více.

Dvojnásobný nositel Nobelovy ceny Linus Pauling užíval denně 12 g vitamínu C (toto množství rozdělil do více denních dávek). Snad právě proto překonal rakovinu a dožil se 93 let!

Při pravidelném užívání vitamínu C (1 až 2 g, 2x denně do smothies nebo 100% domácí šťávy) se nemusíte ničeho obávat, zvlášť když k vitamínu C přidáte i vitamín D, který to také s imunitou umí.

IMUNITU TAKÉ PODPORUJE

 • Vitamín D3+K2 (nejvíce vitamínu D najdete v doplňku stravy D3+K2 Vitality) - lékaři přírodní medicíny doporučují v zimě užívat 1 tobolku 2x denně, v létě 1 tobolku 1x denně a pokud budete celý den u vody na sluníčku, tak "déčko" nebudete potřebovat. Dále doporučují užívat vitamín D3 společně s vitamínem K2, který omezuje ukládání vápníku na cévních stěnách.
 • Vitamín E 400 IU, 1x denně
 • Zinek, nejlépe v chelátové formě (tato forma se vyskytuje v doplňku stravy Zinek Vitality)
  - postačí 1 tobolka 1x denně.
 • Selen - stačí sníst 2 až 4 paraořechy denně (lze zakoupit v prodejnách zdravé výživy)
 • Glutamin - snižuje riziko infekce, podporuje imunitu, regeneruje organizmus a prohlubuje spánek. Užívejte 1 čajovou lžičku 2x denně (poslední se doporučuje vzít před spánkem) 


Vitamín C + med, Vitamín D3+K2 a Zinek v chelátové formě si můžete objednat Z D E

Víte, že v tomto e-shopu najdete i Vitamín B 17, který usmrcuje zhoubné buňky? A že tobolky, jako jediné v ČR obsahují 50 mg čistého vitamínu B 17? Žádnou drť z meruňkových jader či hlíva ústřičná, ale skutečně čistý vitamín B 17! 

Glutamin si můžete objednat Z D E

Vitamín E pak můžete zakoupit v lékárnách.


IMUNITU SNIŽUJE

 • průmyslová strava
 • rafinovaný cukr a průmyslové sladkosti
 • kouření
 • Aspirin - až desetinásobně zvyšuje vylučování vitamínu C z organizmu a tím oslabuje jeho imunitu
 • stres


Chcete vědět, čím se dá podle lékařů přírodní medicíny imunita ještě více podpořit? Jakou stravou? Jakými přírodními postupy? Jak se jmenuje účinný lék na covid? 

Objednejte si online kurz:

Jak na infekční choroby